Михайло Пасічник взяв участь у відкритті V Міжнародного медичного форуму

Опубліковано 14.10.2014 о 00:00

Голова Держлікслужби України на відкритті V Міжнародного медичного форуму привітав усіх учасників цього важливого заходу у сфері охорони здоров’я. Це чудова нагода для професійного обміну думками, ознайомлення з передовими досягненнями галузі, сучасним устаткуванням. Адже на сьогодні в рамках комплексного реформування галузі охорони здоров’я масштабні зміни спостерігаються в багатьох напрямках, зокрема, й фармацевтичному.

Голова Держлікслужби Михайло Пасічник під час виступу на урочистому відкритті зазначив: «Мені особливо приємно констатувати, що нині фармацевтична галузь є однією з провідних галузей вітчизняної економіки і однією з невід’ємних складових галузі охорони здоров’я, яка працює в руслі визнаних у світі стандартів якості. Українські фармпідприємства виробляють ліки згідно вимог GMP ЄС (Good Manufacturing Practice), якість препаратів у процесі їхньої оптової реалізації забезпечують вимоги до дистрибуції GDP (Good Distribution Practice), розвивається аптечна мережа. А це означає, що українські споживачі своєчасно отримують якісні та безпечні препарати. Нині ми, як Державна служба з лікарських засобів, робимо все можливе аби створити максимально комфортні умови для розвитку вітчизняної фармації. Ми активно працюємо над впровадженням прозорих умов для роботи всіх гравців ринку, розробкою нормативно-правових актів для гармонізації вітчизняного законодавства з європейським у сфері обігу лікарських засобів, адаптації ринку виробів медичного призначення, визнання їхньої відповідності та контролем якості ліків на всіх етапах обігу».

Михайло Пасічник відзначив, що на виставці, яка проходить у рамках форуму, представленні найсучасніші зразки медичного обладнання провідних вітчизняних та закордонних компаній. Оснащення вітчизняних закладів охорони здоров’я таким устаткуванням сприятиме виведенню надання медичної допомоги на новий рівень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба звернулась до керівників територіальних органів Держлікслужби України та керівників суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Наступна

Законодавчі ініціативи для фармації