Михайло Пасічник приймає участь у Міжнародній конференції регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA)

Опубліковано 28.08.2014 о 00:00

24-29 серпня 2014 року у місті Ріо-де-Жанейро, Федеративна Республіка Бразилія, проходить 16-та Міжнародна конференція регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA). Україну на форумі представляє Голова Державної служби України з лікарських засобів  Михайло Пасічник.

Конференції проводяться постійно, починаючи з 1980 року, для регуляторних органів держав-членів ВООЗ з метою обговорення шляхів зміцнення співробітництва у сфері охорони здоров’я. ICDRA відіграють важливу роль у визначенні стратегії роботи регуляторних органів усіх країн світу та інших зацікавлених сторін, включаючи велику кількість профільних міжнародних організацій. Це дозволяє визначати пріоритетні напрямки діяльності у сфері лікарських засобів, біологічних препаратів, медичних виробів та системи охорони здоров’я на міжнародному та національному рівні, і є важливим інструментом ВООЗ для регуляторних органів країн-членів у їх зусиллях із запровадження ефективного регулювання і поліпшення безпеки, ефективності та якості лікарських засобів.

Програма ICDRA розроблена Комітетом представників регуляторних органів держав-членів. Теми, які обговорюються, включають питання якості та безпеки лікарських засобів, нормативно-правові нововведення, проблему фальсифікації та доступу до безпечних лікарських засобів, також регулювання клінічних випробувань, передові технології та електронна комерція та інше.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба України зареєструвала медичні військові аптечки

Наступна

Михайло Пасічник провів зустріч з представниками Національного Агентства санітарного нагляду Бразилії (ANVISA)