Нагородження з нагоди Дня фармацевтичного працівника України

Опубліковано 21.09.2020 о 13:27

У Держлікслужбі привітали співробітників з нагоди відзначення професійного свята – Дня фармацевтичного працівника України.

До нагородження долучилися представники центрального апарату, територіальних органів та державних підприємств Держлікслужби, що належать до сфери її управління, а також державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України».

Голова Держлікслужби Роман Ісаєнко виступив із вітальним словом та висловив вдячність за вагомий внесок у розвиток системи забезпечення населення якісними, ефективними і доступними лікарськими засобами.

Окрім того, вручив Подяки Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України, Почесні грамоти та інші відзнаки працівникам центрального апарату, територіальних органів Держлікслужби, а також державних підприємств, що належать до сфери її управління, відзначивши їх високий професіоналізм, відданість справі та активну громадянську позицію. 

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 більшість заохочувальних відзнак було передано у структурні підрозділи  вже після зазначеного заходу.

Слова подяки та найкращі побажання адресуються всім працівникам фармацевтичної галузі, чия наполеглива праця є запорукою здоров’я людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Привітання з Днем фармацевтичного працівника

Наступна

Фахівчиня Держлікслужби отримала звання «заслужений працівник фармації України»