Начальник служби Колотуха Валентин Володимирович прийняв участь у нараді з заступником Міністра охорони здоров’я України Романом Іликом

Опубліковано 05.04.2017 о 00:00

Робочий візит Заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика3 квітня на Волині з робочим візитом перебував Заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. В рамках свого візиту посадовець поспілкувався з керівництвом охорони здоров’я області, та лікарями первинної ланки медичної допомоги регіону. Мета його перебування – надання роз’яснювальної інформації щодо реформування галузі медицини в рамках децентралізації.

Заступник Міністра розповів про основні напрямки реформи системи охорони здоров’я: впровадження страхової медицини, підвищення ефективності роботи первинної ланки, розвиток системи громадського здоров’я та забезпечення населення якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами.

Зокрема, заступник Міністра Роман Ілик представив лікарям програму «Доступні ліки», яка запрацювала з 1 квітня 2017 року. «Доступні ліки» – це урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. До проекту реімбурсації Міністерство охорони здоров’я України віднесло препарати від серцево-судинних недуг (основна причина смертності в Україні), від цукровому діабету другого типу (зареєстровано близько 1 млн. осіб), а також бронхіальної астми (понад 210 тисяч хворих). Уряд на проект виділив півмільярда гривень у 2017 році. Безкоштовно лікарські засоби відпускатимуть в аптеках лише за рецептом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Відбувся семінар для керівників та уповноважених осіб суб'єктів господарювання

Наступна

Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 р. взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду"