Нові ініціативи Держлікслужби України на черговому засіданні розгляне робоча група з питань оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Опубліковано 02.12.2014 о 00:00

5 грудня 2014 року о 11-00 у приміщенні Держлікслужби України (пр-т Перемоги, 120, 3 поверх, каб. 25), відбудеться чергове засіданні робочої групи з питань оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Серед головних питань планується обговорити впровадження процедури внесення змін в копії ліцензій аптечних закладів, зокрема, у разі зміни інформації, не пов’язаної із станом матеріально-технічної бази або кваліфікації персоналу аптеки (наприклад, зміни найменування вулиці чи аптечного закладу, перепідпорядкування аптечного пункту іншій аптеці тощо).

Ініціатива Держлікслужби України спрямована на спрощення процедури з переоформлення документів для суб’єктів господарювання, що займаються реалізацією ліків. Це було одне із питань, яке обговорював Голова Держлікслужби Михайло Пасічник з підприємцями, під час його робочих поїздок Україною.  

«Пропозиція, яка виноситься на обговорення робочої групи, є одним з кроків, які Держлікслужба найближчим часом планує здійснити щодо спрощення та зняття проблемних моментів, які існують з оформленням ліцензій та їхній копій для суб’єктів господарювання. У даному випадку, ми хочемо уникнути ситуації, коли, скажімо, при перейменуванні вулиці чи аптеки, суб’єкт господарювання може зіштовхнутися із необхідністю отримання нової копії ліцензії. Наша пропозиція полягає в тому, щоб запровадити механізм при якому, якщо інформація в документах стає неактуальною, фахівці Держлікслужби України могли оперативно вносити в копію ліцензії необхідні зміни. Це суттєво заощадить час суб’єктам господарювання» – прокоментував розроблені пропозиції Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів з 1 січня 2015 року пропонують скасувати

Наступна

Верховна Рада України призначила Олександра Квіташвілі Міністром охорони здоров'я України