Правопорушники знову шукають можливість продавати ліки. Незавершена історія мережі аптек «Аннушка, Хелс Кеа»

Опубліковано 06.11.2019 о 13:25

17.08.2018  Держлікслужбою було видано більш 70 розпоряджень щодо заборони обігу незареєстрованих лікарських засобів, які реалізовувалися ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА».

Під час проведення позапланового заходу територіальним органом Держлікслужби 30.10.2018  посадовими особами встановлені такі порушення:

  • в реалізації виявлено неякісні лікарські засоби, обіг яких заборонений Держлікслужбою;
  • уповноважена особа не в повному обсязі виконує функціональні обов’язки: не зазначає результат проведення контролю та не оформляє письмовий висновок вхідного контролю на прибутковій накладній. Не перевіряє наявність заборонених в Україні лікарських засобів та термін придатності яких минув. Не надає територіальній службі повідомлення про заборонені лікарські засоби та не вилучає їх в зону карантину з придатного до реалізації запасу.

Під час проведення позапланового заходу 28.05.2019 посадовими особами було встановлено факт повторних порушень позивачем ліцензійних умов, вчинених ним протягом семи місяців (розпорядження Держлікслужби від 31.10.2018 № 31/25-ОР), а саме:

  • в реалізації виявлено неякісний лікарський засіб, заборонений до реалізації розпорядженням Держлікслужби;
  • уповноважена особа Аптеки № 18 не оформляє висновок вхідного контролю якості лікарських засобів шляхом відмітки на прибутковій накладній.

Враховуючи встановлення повторних порушень та керуючись пунктом 6 частини другої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», Держлікслужбою анульовано ліцензію ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА».

Разом з тим, ліцензіатом подано адміністративний позов до Одеського окружного адміністративного суду. Крім того, ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА» подано заяву про вжиття заходів забезпечення позову шляхом зупинення дії наказу Держлікслужби щодо анулювання ліцензії.

Повідомляємо, що ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 25.07.2019 відмовлено у задоволенні заяви про вжиття заходів забезпечення позову.

Не погоджуючись із зазначеною ухвалою, ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА» подано апеляційну скаргу до П’ятого апеляційного адміністративного суду.

Головуючим суддею П’ятого апеляційного адміністративного суду Бітовим А.І. апеляційну скаргу ліцензіата задоволено. Зупинена дія наказу Держлікслужби в частині анулювання ліцензії ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА».

Окремо звертаємо увагу на те, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 23.09.2019 ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА» відмовлено у задоволенні позову в повному обсязі.

Однак, наразі ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА» подано апеляційну скаргу до П’ятого апеляційного адміністративного суду.

Держлікслужба стурбована тим, що апеляційну скаргу ТОВ «АННУШКА, ХЕЛС КЕА» буде розглядати головуючий суддя Бітов А.І., який вже зупинив дію наказу Держлікслужби щодо анулювання ліцензії.

Справу призначено до розгляду на 17.12.2019 о 15:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Увага шахраї! Або що робити, коли вимагають гроші?

Наступна

Підписано меморандум про співпрацю з Києво-Могилянською академією