Представник Держлікслужби взяв участь у зустрічі робочої експертної групи «Паризького пакту»

Опубліковано 06.12.2019 о 14:28

З 26 по 28 листопада 2019 року у місті Шанхай, Китайська Народна Республіка, проходила зустріч робочої експертної групи «Паризького пакту» із протидії витоку хімічних речовин-прекурсорів. На запрошення Регіонального представництва у Центральній Азії Управління Організації Об’єднаних Націй по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин участь у зустрічі робочої експертної групи взяв представник Держлікслужби, Перший заступник Голови Держлікслужби Владислав Цілина.

Під час панельних дискусій та засідань робочої  експертної   групи представники державних органів  проаналізували стан нормативно-правової   бази, обговорили   виявлені    недоліки   та визначили проблеми, що виникають у процесі здійснення заходів, спрямованих на протидію витоку прекурсорів.

Владислав Цілина взяв участь у обговореннях таких питань: викриття маршрутів і виявлення  методів, що застосовуються при незаконному постачанні хімічних речовин-прекурсорів для виробництва героїну, питання міжнародних розслідувань незаконного обігу прекурсорів.

Учасники робочої групи ознайомились з методами контролю за виробництвом та обігом прекурсорів у Китайській Народній Республіці.         Делегати домовились про подальшу спільну діяльність, спрямовану на удосконалення та оптимізацію процесу прийняття рішень стосовно посилення контролю за обігом прекурсорів, зміцнення партнерських відносин.

Довідково : Ініціатива «Паризький пакт» об’єднує 58 країн та 23 організації,
є однією із дієвих механізмів та унікальною платформою для розвитку партнерства і розширення міжнародного співробітництва, зокрема, в частині протидії витоку хімічних речовин-прекурсорів.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Представники Держлікслужби взяли участь у конференції з наркополітики

Наступна

Актуальні питання галузі обговорено під час медико-правового форуму