Підведення підсумків Проєкту «ДІЯ-ЄС»

Опубліковано 17.06.2021 о 15:49

Представники Держлікслужби взяли участь у заходах з приводу завершення та підведення підсумків Проєкту «ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту» (Проєкт «ДІЯ-ЄС»).

 

15 червня 2021 р. під час зустрічі Високого рівня регіональний координатор Проєкту «ДІЯ-ЄС» в Україні пан Хосе Мануель Колодрас представив досягнення Української робочої групи з дослідження психоактивних речовин за час функціонування Проєкту з 2018 року.

Представники Міністерства охорони здоров’я України ознайомили присутніх із проєктом розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2030».

Під час зустрічі також було затверджено Дорожню карту Української робочої групи з дослідження психоактивних речовин, яка продовжить роботу над опрацюванням проблемних питань галузі. Зокрема, Дорожньою картою передбачається удосконалення  існуючих нормативно-правових актів, вивчення можливості щодо створення єдиних стандартів операційних процедур та інформаційного забезпечення, а також сприяння у реалізація Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2030 року.

Також було укладено спільну декларацію щодо продовження роботи Української Робочої групи з дослідження психоактивних речовин і посилення координації між державними спеціалізованими експертними установами та правоохоронними органами України.

16 червня 2021 р. у Міністерстві юстиції України представлено результати Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих під варту, з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин для Державної кримінально-виконавчої служби України за підтримки Проєкту «ДІЯ-ЄС».

Церемонія закриття Проєкту «ДІЯ-ЄС» відбулася 17 червня 2021 р.

Участь у заходах також взяли представники Посольства Королівства Іспанії в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, інших міжнародних проєктів та органів державної влади України.

Довідково

Проєкт «ДІЯ-ЄС» реалізовується в Україні з 1 січня 2017 консорціумом під керівництвом Міжнародного та Іберо-Американського фонду адміністративної та державної політики (FIIAPP) у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ Іспанії, Італійським корпусом карабінерів та Національним агентством з питань злочинності Великобританії у партнерстві з Європейським Союзом.

Протягом цього часу Проектом «ДІЯ-ЄС» розроблено численні ініціативи щодо розвитку інституційної спроможності відомств, а також посилення співробітництва та нарощування його потенціалу, які спрямовані на імплементацію в Україні кращих європейських практик у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та протидії організованій злочинності тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Опубліковано дослідження «Ефективність діяльності антикорупційного уповноваженого з комунікації на сайті органу влади»

Наступна

Вітання з Днем медичного працівника