РIC/S нагородив Олексія Соловйова почесною грамотою

Опубліковано 04.07.2014 о 00:00

Міжнародна Система співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical Inspection Cooperation Scheme – РIC/S) відзначила почесною грамотою Олексія Соловйова.

30 червня 2014 в Женеві (Швейцарія) Даніель Бруннер (Daniel Brunner), секретар Комітету РIC / S, підписав почесну грамоту на ім’я Олексія Соловйова за особистий внесок у сприяння вступу Державної служби України з лікарських засобів до РIC/S в 2011 р., а також за підготовку семінару цієї організації, що відбувся в Києві в 2012 р.

Отримати подяку

Нагадаємо, що РIC/S є інструментом міжнародного співробітництва між країнами та фармацевтичними інспекторату в області GMP.

В даний час PIC/S об’єднує 44 національних органи влади та міжнародних організацій, включаючи ВООЗ, ЮНІСЕФ, ЕМА та EDQM.

Місія PIC/S – «очолити міжнародний розвиток, імплементацію та гармонізувати систему GMP стандартів і систем якості інспекторатів в галузі медичної продукції». Це досягається шляхом розвитку і просування гармонізованих GMP стандартів і керівних документів, навчанням компетентних органів влади, оцінкою і переоцінкою інспекторатів, розвитком співробітництва та мережі компетентних органів влади та міжнародних організацій.

Першочерговими цілями PIC/S є:

• забезпечення взаємодії між що у PIC/S органами охорони здоров’я;

• гармонізація вимог GMP;

• обмін інформацією та досвідом у галузі GMP і суміжних областях;

• підтримку взаємної довіри;

• взаємне навчання інспекторів GMP.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Керівники Секретаріату PIC/S та ЕМА привітали Михайла Пасічника з призначенням на посаду Голови Держлікслужби України

Наступна

Михайло Пасічник провів зустріч в Асоціації "Виробники ліків України"