Україна є одним із найважливіших фармацевтичних експортних напрямків для Індії

Опубліковано 25.04.2013 о 00:00

Україна виступає одним із найважливіших фармацевтичних експортних напрямків для Індії. Таку думку висловили представники індійської сторони під час першого засідання Робочої групи з питань фармацевтики під егідою Міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва.

 

 

 Ось чому представники індійського фармбізнесу зацікавлені в тому, аби Україна також мала вигоду від низької вартості високоякісних індійських генеричних лікарських засобів. Хоча експорт індійської фармацевтичної продукції в Україну збільшується, однак таке збільшення не відповідає бажаному рівню, зауважили учасники зустрічі.

 

 Українська сторона зазначила, що зацікавлена як у постачанні якісних, ефективних та безпечних лікарських засобів, так і в виробництві лікарських засобів індійськими виробниками на території України. Беручи до уваги гармонізацію українського законодавства з законодавством Європейського Союзу стосовно питань контролю якості, Україна може розглянути можливість внесення змін до системи контролю якості у відношенні продукції, що виготовляється виробниками, які сертифіковані на відповідність належній виробничій практиці (GMP), у разі надання українській стороні інформації про індійських виробників та експортерів.

 

 Сторони погодилися, що для розширення співробітництва необхідно проводити регулярні зустрічі для обговорення питань торгівлі фармацевтичною продукцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

У Нью-Делі відбулося Перше засідання робочої групи з питань співпраці у галузі фармацевтики

Наступна

Експерти українського фармринку розповіли про якість лікарських засобів