Участь Держліслужби в польсько-українському інвестиційному форумі

Опубліковано 17.03.2023 о 15:14

Представники Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками презентували пріоритети та ключові напрями діяльності на вебінарі для представників польського фармацевтичного бізнесу, організованому Польським агентством інвестицій і торгівлі (PAIH) та амбасадою Польщі в Україні. В рамках заходу розглядалися поточний стан медичної та фармацевтичної галузі в Україні, можливості співпраці між українськими та польськими партнерами у медичній та фармацевтичній галузях, проведено експертні семінари.

Захід проведено з метою підтримки польсько-українського економічного співробітництва у зазначених сферах, сприяння виходу польських компаній на український ринок, координації участі польського бізнесу у повоєнній відбудові України.

Заступник Голови Держлікслужби Володимир Короленко ознайомив польську аудиторію з актуальною нормативно-правовою базою щодо контролю якості лікарських засобів, ліцензування у фармацевтичній сфері, сертифікації виробництва ліків та державного ринкового нагляду, представив запроваджену в Держлікслужбі політику якості. «Згідно з Державним реєстром лікарських засобів України, в Україні зареєстровано 352 лікарські засоби польського виробництва 33 польських виробників, 16 польських компаній є власниками 243 реєстраційних посвідчень на лікарські засоби. Відповідно до бази даних Держлікслужби, протягом останніх 5 років обіг лікарських засобів польського виробництва розпорядженнями Держлікслужби не заборонявся», – зазначив Володимир Короленко. Він також акцентував увагу на євроінтеграційних аспектах міжнародної діяльності Держлікслужби та запросив польських партнерів до подальшої співпраці для забезпечення українських споживачів ефективними, якісними та доступними лікарськими засобами та медичними виробами.

 

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба взяла участь у 8-му засіданні Європейського комітету з косметики та здоров’я споживачів (CD-P-COS) та у 11-му спільному засіданні Європейського комітету з косметики та здоров’я споживачів (CD-P-COS) та мережі офіційних лабораторій контролю косметики (OCCL) 

Наступна

Звіт за 13 - 17 березня 2023 року