Фахівці Держлікслужби України обговорили з експертами ВООЗ особливості національного законодавства з надходження на ринок протитуберкульозних препаратів

Опубліковано 21.04.2015 о 00:00

21 квітня у приміщенні Держлікслужби України відбулася робоча зустріч фахівців відомства з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні. Зустріч ініціювали з метою вивчення стану дотримання прав людини у сфері контролю за поширенням туберкульозу в Україні.

 Так, міжнародний експерт ВООЗ, професор Інституту права університету м. Цюріха доктор Штефані Драгон та технічний національний спеціаліст з питань мультирезистентного туберкульозу Бюро ВООЗ в Україні Жанна Ценілова отримали вичерпну інформацію з оцінки національного законодавства, що регламентує доступ до ринку нових незареєстрованих протитуберкульозних препаратів на гуманітарно-благодійних засадах. Зокрема, фахівці Держлікслужби України ознайомили із змінами до Закону України «Про лікарські засоби» щодо спрощеної процедури реєстрації лікарських засобів та надходження протитуберкульозних препаратів у рамках гуманітарної допомоги.

За результатами зустрічі експерти ВООЗ складуть звіт із оцінки ситуації та нададуть свої рекомендації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

3 квітня втратив чинність наказ МОЗ № 301 "Про затвердження Порядку організації та проведення експертизи і погодження нормативно-технічної документації з виробництва лікарських засобів".

Наступна

У Держлікслужбі України відбулося 12 засідання робочої групи з питань GMP