Представники Держлікслужби взяли участь у роботі п’ятої науково-практичної конференції “Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів: від розробки до медичного застосування”, присвяченій пам’яті професора, д.мед.н. Вікторова Олексія Павловича

Опубліковано 25.10.2019 о 14:34

22-23 жовтня 2019 року у м. Києві відбулася п’ята науково-практична конференція “Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів:
від розробки до медичного застосування”, присвячена пам’яті професора, д.мед.н. Вікторова Олексія Павловича, де з привітальним словом виступив заступник Голови Держлікслужби Володимир Короленко. 

Крім того, від Держлікслужби участь у п’ятій науково-практичній конференції взяли:

– Ірина Суворова – директор Департаменту контролю якості лікарських засобів;

– Алла Лойченко – начальник відділу державного контролю при ввезенні на митну територію України Департаменту контролю якості лікарських засобів;

– Марина Таран – начальник відділу організації запобігання обігу неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів Департаменту контролю якості лікарських засобів.

Під час круглого столу на тему “Регуляторні питання та комунікації у розрізі здійснення фармаконагляду”, проведеного у рамках даного заходу, директор Департаменту контролю якості лікарських засобів Ірина Суворова відповіла на нагальні питання та озвучила основні моменти, пов’язані зі сферою безпеки застосування лікарських засобів та регулювання їх обігу, що потребують постійної уваги, активного обговорення та конструктивної взаємодії.

 

Довідково:

Зазначена науково-практична конференція включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, проведення яких затверджено Міністерством охорони здоров’я України та Національною академією медичних наук України.

Метою проведення зазначеної конференції було:

  • обговорення організаційних та методичних питань, пов’язаних з вимогами до відображення даних з безпеки в матеріалах реєстраційного досьє;
  • вирішення питання клінічної безпеки лікарських засобів, включаючи вакцини;
  • обговорення стану та перспектив розвитку фармаконагляду на загальнодержавному рівні та у заявників лікарських засобів.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

16 жовтня 2019 року відбулось засідання підкомітету з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S)

Наступна

22-24 жовтня 2019 року Державне підприємство «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції» успішно пройшла аудит EDQM - MJA 11/19