Європейське агентство з лікарських засобів змінює своє місцезнаходження
Опубліковано 29.01.2019 о 14:00Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) буде переміщено до Нідерландів на початку березня 2019 року. 9 січня 2019 року голландські власті офіційно передали будівлю в тимчасове користування, зокрема, будівлю Spark в Амстердамі, виконавчому директору EMA Гвідо Расі, а EMA – зараз готується до ‘’переїзду’’ на нове місце . У процесі переміщення Агентство повинно забезпечити продовження своєї основної діяльності протягом усього процесу ‘’переїзду’’. Основна увага приділятиметься видачі дозволів, підтримці та контролю за лікарськими засобами, поточною діяльністю з підготовки / впровадження Brexit та підготовці до впровадженню нового ветеринарного законодавства.
EMA залишить свої приміщення в Лондоні 1 березня 2019 року.
З 4 по 8 березня Агентство буде працювати на основі розширеної дистанційної діяльності. Протягом цього тижня невелика кількість співробітників буде присутня у новій будівлі для вирішення будь-яких надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення. Протягом наступного тижня (11-15 березня) співробітники EMA поступово перейдуть до будівлі Spark.
Зміна адреси
З 4 березня 2019 року офіційною адресою EMA буде офіційна адреса постійної будівлі, розташованої в Амстердамі Zuidas:
Європейське агентство з лікарських засобів, Domenico Scarlattilaan 6, 1083 HS Амстердам, Нідерланди.
Зустрічі та візити будуть проводитись в будівлі Spark: Orlyplein 24, 1043 DP Амстердам, Нідерланди.
Засідання наукових комітетів ЕМА будуть проводитись без змін, дотримуючись узгодженого календаря зустрічей.
Джерело: https://www.ema.europa.eu/en/news/ema-relocation-updates
Довідкова інформація
Європейське агентство з лікарських засобів, ЄАЛЗ (англ. European Medicines Agency, EMA) — агентство Європейського Союзу, яке розташоване в Лондоні. Агентство утворене у 1993 році. ЕМА забезпечує координацію оцінювання і нагляду за якістю лікарських препаратів та ветеринарних засобів на усій території Європейського Союзу.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.