10 червня 2020 року відбулось засідання підкомітету з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S)

Опубліковано 12.06.2020 о 13:50

Не зважаючи на труднощі, пов’язані з пандемією COVID-19, триває активна співпраця між Держлікслужбою та підкомітетом з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S).

Так, 10 червня 2020 року під час проведення  20-го засідання підкомітету (у форматі телеконференції) одним із питань порядку денного засідання було обговорення переліку заходів, які дозволять налагодити роботу PIC/S та навчання інспекторів GMP в умовах пандемії та пов’язаних із нею обмежень щодо переміщення та карантину.

Був переглянутий план проведення щорічних семінарів PIC/S та їх формат. Зокрема, за ініціативи та підтримки регуляторного органу Фінляндії Finnish Medicines Agency (FIMEA) на кінець 2020 року заплановано проведення «віртуального» семінару «Distant Assessment of GMP Compliance» для представників з 50 країн.

Серед членів PIC/S не один рік тривають дискусії щодо організації підтвердження умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP за фактичної неможливості проведення «фізичного» інспектування на виробничій дільниці. Тому основною метою семінару стало обговорення відповідних методик та пов’язаних з ними можливих проблем, в тому числі ризиків щодо якості лікарських засобів.

Члени підкомітету з навчання продовжують свою роботу дистанційно.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Дизайн офіційного вебсайту Держлікслужби уніфіковано!

Наступна

Представники Держлікслужби взяли участь у засіданні робочої групи Апарату РНБО України з питань імплементації до національного законодавства положень Конвенції Ради Європи