20 липня Держлікслужба України презентує проект нових Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з обігу лікарських засобів

Опубліковано 15.07.2015 о 00:00

20 липня о 15-00 у приміщенні Державної служби України з лікарських засобів за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 120, к. 25 відбудеться засідання робочих груп з питань оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, з питань ліцензування імпорту лікарських засобів та з питань GMP. Під час нього Держлікслужба України презентує I та II розділи проекту Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). 

    Проект постанови КМУ "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)" (далі – проект постанови) розміщено для громадського обговорення на офіційному сайті МОЗ України. Документ розроблений Держлікслужбою України спільно з МОЗ України на виконання частини другої статті 9 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" і покликаний забезпечити реалізацію єдиної державної політики у сфері ліцензування, захисту інтересів пацієнтів та створення належних умов для забезпечення населення лікарськими засобами відповідної якості.

    Перші два розділи проекту постанови присвячені загальним та загально-організаційним положенням, зокрема, що стосуються процедури подання заяви на отримання ліцензії (форма, терміни, вимоги до її оформлення, способи подання тощо), порядок та строки розгляду таких заяв органом ліцензування, прийняття відповідних рішень по таких заявах, умови відкриття нових місць провадження діяльності суб’єктом господарювання, вимоги та порядок інформування про зміни у діяльності суб’єкту господарювання та оформлення відповідних заяв.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба України повідомляє про затвердження документів з питань виготовлення лікарських засобів в умовах аптек

Наступна

Держлікслужба України презентувала проект нових Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з обігу лікарських засобів