23 лютого 2021 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Опубліковано 24.02.2021 о 09:36

Чергове засідання Громадської ради відбулось за участю Голови Держлікслужби Романа Ісаєнка.

Голова Держлікслужби Роман Ісаєнко привітав учасників засідання, відмітив плідність співпраці з Громадською радою, до складу якої входять представники профільних громадських організацій. Громадська ради завжди своєчасно і активно долучається до співпраці, вносить пропозиції, тому висловлена громадськістю думка враховується при прийнятті рішень.

Голова Громадської ради Тетяна Котляр представила звіт про роботу Громадської ради за 2020 рік. Доповідач наголосила, що майже всі пропозиції Громадської ради було внесено до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держлікслужби на 2021 рік.

Уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Держлікслужби Михайло Савченко представив Антикорупційну програму Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на 2021-2023 роки, ознайомив учасників з Робочим планом оцінки корупційних ризиків Держлікслужби та Звітом за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держлікслужби (документи розміщено для ознайомлення, надання пропозицій та обговорення на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі «Діяльність», підрозділі «Запобігання проявам корупції», секторі «Діяльність»).

Протокол засідання буде розміщено на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі «Для громадськості», підрозділі «Громадська рада», секторі «Поточні документи».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Затверджено порядок визнання результатів інспектування на відповідність умов виробництва вакцин та інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19) вимогам належної виробничої практики

Наступна

Голова Держлікслужби Роман Ісаєнко презентував публічний звіт про підсумки діяльності служби у 2020 році