Аналіз звернень громадян до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області за І квартал 2023 року

Опубліковано 10.04.2023 о 15:52

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян» та на виконання наказу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 29.12.2016 року №10-Адм «Щодо звітності про стан роботи із зверненнями громадян», надаємо аналіз звернень громадян до Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області за І квартал 2023 року.

За І квартал 2023 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області надійшло 5 звернень громадян:  5 (100 %) заяв.

З загальної кількості звернень надійшло поштою – 1 звернення (20 %), від Одеської обласної державної адміністрації – 1 звернення (20 %), Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації – 2 звернення (40 %), від Відділу поліції №3 Одеського районного управління поліції №1 ГУНП в Одеській області – 1 звернення (20 %).

Всього до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області у І кварталі 2023 року звернулись 4 громадян з індивідуальними зверненнями (один громадянин звернувся двічі).

За статевим розподілом заявників, до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області у І кварталі звернулись 2 жінки (50 %) та 2 (50 %) чоловіків.

До Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області за І квартал 2023 року надійшло 2 звернення від громадян, які мають встановлені законодавством пільги та потребують соціального захисту і підтримки.

Статистичний аналіз змісту звернень дає можливість визначити найгостріші проблемні питання, які порушують громадяни у своїх заявах, скаргах та пропозиціях, а саме:

– питання якості лікарських засобів (1);

– питання порушення ліцензійних умов (2);

– питання обігу лікарських засобів (2).

Із загальної кількості виконаних звернень громадянам надано 4 відповіді – роз’яснення; 1 звернення у стадії розгляду.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналіз звернень громадян до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області за 9 місяців 2022 року

Наступна

Аналіз звернень громадян до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області за І півріччя 2023 року