Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області за ІІ квартал 2023 року

Опубліковано 05.07.2023 о 10:46

        Впродовж ІІ кварталу 2023 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області звернулися 2 особи. Звернення надійшли з Урядової гарячої лінії та через Запорізьку обласну державну адміністрацію.

Порівняно з ІІ кварталом 2022 року кількість звернень до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області є більшою.

Питання, з якими звернулись громадяни у звітний період:

  • щодо якості лікарських засобів;
  • щодо відпуску лікарських засобів за рецептом лікаря з аптечних закладів.

За результатом розгляду звернень заявникам своєчасно та в повному обсязі в межах компетенції служби були надані роз’яснення. При розгляді звернення проводилася співпраця з закладами охорони здоров’я, керівництвом аптечної мережі.

Постійно проводиться контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва та на забезпечення вимог чинного законодавства України щодо звернень громадян. Приділяється увага обговоренню, аналізу та узагальненню питань, що порушуються у зверненнях громадян.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області за І квартал 2023 року