Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області у IІІ кварталі 2023 року

Опубліковано 02.10.2023 о 13:31

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

В 3 кварталі 2023 року до Служби надійшло та було опрацьовано 5 звернень громадян, які надійшли у  вигляді пропозицій та заяв (клопотань). За формою надходження звернення були через органи влади (за телефонами Урядової «гарячої лінії» (УГЛ-3) та лінії Мінветеранів (ЛМ-2)) та були надіслані Службі електронною поштою.

Звернення за ознаками надходження були первинні  та індивідуальні. Колективних звернень не надходило. Громадяни, звернення яких розглядались Службою відносяться до категорій: інваліди  ІІ та ІІІ групи – 3 особи, інші – 2 особи;  за соціальним станом відносяться: пенсіонери – 4 особи, інші – 1 особа;  за статтю: жіноча – 2, чоловіча – 3.

Питання, яке порушено у зверненнях було:

  • питання обігу лікарських засобів (ЛЗ) – 3;
  • питання роботи аптечних закладів (АЗ) -2.

Нагальним для заявників залишається питання належного обслуговування в аптечних закладах, тому й надійшло 2 пропозиції щодо подяк працівникам аптечних закладів за сумлінну працю. Також важливим є  питання обігу лікарських засобів, зокрема забезпеченість заявників в умовах воєнного стану лікарськими засобами по Урядовій програмі «Доступні ліки».

За результатами розгляду:

  • вирішено позитивно – 3;
  • надано роз’яснення – 2.

Заявникам надавались роз’яснення з посиланням на норми чинного законодавства, офіційну інформацію Уряду та органів виконавчої влади.

У ході розгляду звернень перевірки  аптечних та лікувально-профілактичних закладів не здійснювались, аналіз лікарських засобів не проводився. 

Звернення розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про зверненнягромадян».

В 3 кварталі 2022 року до Служби надійшло та було опрацьовано 4 звернення громадян.

Питання, яке порушувалось у зверненнях було:

  • питання обігу лікарських засобів (ЛЗ) –1;
  • питання роботи аптечних закладів (АЗ) -3. 

  Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області. Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів.

Стан роботи із зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області у IІ кварталі 2023 року

Наступна

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області у 4 кварталі 2023 року