Звіт Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області про роботу із зверненнями громадян у І кварталі 2020 року

Опубліковано 10.04.2020 о 10:07

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Держлікслужбі проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень.

За 1 квартал 2020 року до Служби надійшло 1 звернення громадян:

1-поштою.

За типом надходження, звернення, що надійшли, є листами. Основними питаннями, що порушувалися у зверненнях, надісланих до Служби, наступні:

– якість імунобіологічних препаратів (вакцини).

Звернення громадян, розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: на 1 звернення надано письмову відповідь.

Особистий прийом громадян керівництвом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області проводиться згідно із затвердженим графіком. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області.

В той же час, з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та наказу Держлікслужби від 17.03.2020 №322 “Про додаткові заходи із попередження виникнення коронавірусу COVID-19”, якими встановлено карантин, в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області призупинено особистий прийом громадян з 17 березня до 24 квітня 2020 року.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області за 2019 рік

Наступна

Звіт Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області про роботу із зверненнями громадян у ІІ кварталі 2020 року