Звіт за зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у 4 кварталі 2021 року

Опубліковано 11.01.2022 о 13:13

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.    

У IV кварталі 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло 1 звернення.  

Звернення надано у формі заяви у письмовому вигляді на особистому прийомі.

Звернення індивідуальне, первинне, надане жінкою, пенсіонеркою.

У зверненні порушено питання якості лікарських засобів.

За результатом розгляду звернення заявнику надано розяснення у встановлений законодавством термін.

        Стан роботи зі зверненнями громадян щоквартально розглядається на оперативних нарадах. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу зі зверненнями громадян Державної служби з лікарських  засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області за III квартал 2021 року.

Наступна

Звіт за зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у 2021 році