Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у 2018 році

Опубліковано 17.01.2019 о 12:01

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

 

У 2018 році до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло чотири звернення.

В І кварталі 2018 року звернень не надходило, 2 звернення надійшло в ІІІ кварталі 2018 року.

1 звернення у ІІ кварталі 2018 року та 1 звернення у IV кварталі 2018 року.

 

Звернення індивідуальні, первинні, у формі листів, із них 3 скарги та 1 заява.

За статтю: 2 звернення від чоловіків та 2 – від жінок. Одне звернення подано на особистому прийомі, 3 звернення надіслані для розгляду через інші органи влади.

За категоріями авторів звернень: 1 звернення надійшло від учасника війни, 1 – від дитини війни, 2 – від осіб з інвалідністю 2 групи.

За соціальним станом авторів звернень: 2 звернення надійшло від пенсіонерів, 1 звернення подано безробітним.

У зверненнях порушено питання якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, роботи аптечних закладів та питання порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності аптечних закладів.

 

За результатом розгляду звернення трьом скаржникам надано розяснення у встановлений законодавством термін, 1 звернення на кінець 2018 року знаходилось у стадії розгляду.

 

Для порівняння: у 2017 році до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло одне звернення.

 

Стан роботи зі зверненнями громадян щоквартально розглядається на оперативних нарадах. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у IV кварталі 2018 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у І кварталі 2019 року