Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІ квартал 2021 року

Опубліковано 07.07.2021 о 12:58

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Львівське шосе, 12, м. Хмельницький, 29016, тел/факс: (0382) 72-32-13, 66-01-07, 72-32-02

е-mail: dls.km@dls.gov.uа, Код ЄДРПОУ 37098188

_________________ № _________________

На № _____________ від ______________

Відділ загально-адміністративної роботи Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області інформує про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІ квартал 2021 року.

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень.

За ІІ квартал 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області надійшло 1 звернення громадян, у тому числі: 0 пропозицій (0%), 0 заяв (0%), 1 скарга (100%). З них безпосередньо від громадян поштою надійшло 0 звернення (0%), з СКМУ – 0 звернень (0%), з МОЗ України – 0 звернень (0%), з Держлікслужби – 1 звернення (100%), Хмельницької обласної державної адміністрації – 0 звернень (0%), з інших організацій та установ – 0 звернень (0%), на особистому прийомі – 0 звернень (0%). Індивідуальні звернення 100% (1), колективні – 0% (0).

Всього до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІ квартал 2021 року звернулась 1 громадянка, з них за статевим розподілом авторів звернень: 0% (0) чоловік та 100% (1) жінка.

З письмовими зверненнями зверталися наступні категорії громадян, що потребують соціального захисту і підтримки:

 

інвалід I групи

0

 

інвалід II групи

0

 

інвалід III групи

0

 

учасник війни

0

 

інвалід війни

0

 

ветеран війни

0

 

дитина війни

0

 

інвалід праці

0

 

ветеран праці

0

 

учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

0

Статистичний аналіз змісту звернень дає можливість визначити найгостріші проблемні питання, які порушують громадяни у своїх заявах, скаргах та пропозиціях, а саме:

 

якості лікарських засобів

0

 

реєстрації виробів медичного призначення та медичного обладнання

0

 

якості виробів медичного призначення та медичного обладнання

0

 

щодо роботи аптек

0

 

про забезпечення ліками та виробами медичного призначення

0

 

щодо цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення

0

 

питання праці та зарплати

0

 

реклами лікарських засобів та виробів медичного призначення

0

 

призначення та переміщення кадрів

0

 

питання порушення ліцензійних умов в аптечних закладах

1

 

охорона здоров’я

0

 

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація і свобод громадян

0

 

питання державної служби

0

 

про незадовільний стан закладів охорони здоров’я

0

 

питання застосування трудового законодавства

0

 

про неправильне звільнення з роботи

0

 

щодо сертифікації виробництва

0

 

про підготовку кадрів

0

 

інші питання

0

Звернення громадян розглядаються Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: надано 0 відповідей-роз’яснень; 0 – вирішено позитивно, 1 – копія звернення було надіслано на розгляд за належністю іншим установам; 0 звернень, що не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян»; 0 звернень, що повернуто авторові відповідно до статей 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян»; 1 звернення – у стадії розгляду.

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному вебсайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області.

В той же час, з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, від 16.06.2021 № 611 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, наказу Держлікслужби від 23.06.2021 №675 “Про внесення змін до наказу Держлікслужби від 22.05.2020 №466”, в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області призупинено особистий прийом громадян з 01 січня до 31 серпня 2021 року.

Організація роботи зі зверненнями громадян систематично розглядаються на виробничих нарадах Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області. Щоквартально інформація про стан розгляду звернення громадян направляється до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Додатки на ___ арк. в 1 прим.

Начальник                                                                                                                                                                   І.А. Мілінчук

Лук’янчук 66-01-07

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за І квартал 2021 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІІ квартал 2021 року