Звіт про розгляд звернень громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у ІІІ кварталі 2021 року

Опубліковано 05.10.2021 о 15:12

 На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

У ІІІ кварталі 2021 року до Служби надійшло та було опрацьовано 5 звернень громадян, що на 9 звернень менше ніж у звітному періоді порівняно з відповідним періодом 2020 року.

З 5 звернень – 1 (20%) –  заява, 4 (80%) – скарги. З них від громадян електронною поштою надійшло – 3 звернення (60%), на особистому прийомі  – 1 звернення (20%), за телефоном – 1 звернення (20%).

Усі звернення були первинні та індивідуальні. Отримані звернення розподіляються за типом надходження: листи – 4 (80%), усне – 1 (20%). За статевим розподілом авторів звернень, до Служби зверталися чоловіки – 3 (60%), жінки – 2 (40%).

Питання, які порушували  громадяни у своїх зверненнях були:

– питання якості лікарських засобів – 2;

– охорона здоров’я –1;

– питання роботи аптечних закладів -1;

– питання порушення ліцензійних умов – 1.

У ході розгляду звернень громадян було здійснено 4 позапланові перевірки суб’єктів господарювання в Харківській області (одна з них за зверненням, яке надійшло у ІІ кварталі 2021 року).

Всі звернення громадян розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян». Із загальної кількості опрацьованих звернень громадянам надано 5 відповідей – роз’яснень за звітний період, 1 відповідь – роз’яснення на звернення, яке надійшло у ІІ кварталі 2021 року.

Особистий прийом громадян керівництвом Служби проводиться згідно із затвердженим графіком. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному вебсайті Служби. Наразі відповідно до наказів Служби від 17.03.2020 №138-ОС «Про додаткові заходи із попередженням виникнення коронавірусу COVID-19» та від 22.05.2020 №194-ОС «Про заходи із попередження виникнення короновірусу COVID-19» тимчасово призупинено особистий прийом громадян у Службі.

    Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів. Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області.

Отримати файл

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про розгляд звернень громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у ІІ кварталі 2021 року