Наказ Державної служби з контролю якості лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області від 03.02.2020 № 33-ОД “Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби головного спеціаліста – юрисконсульта”

Опубліковано 04.02.2020 о 11:17

 

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

03.02.2020

 

м. Хмельницький

33-ОД

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття посади державної служби

головного спеціаліста – юрисконсульта

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246,

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста – юрисконсульта Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області (далі – Конкурс).

2. Затвердити умови проведення Конкурсу, що додаються.

3. Головному спеціалісту з питань персоналу Чернишовій О.В.:

3.1. розмістити наказ про оголошення конкурсу та умови його проведення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання цього наказу;

3.2. оприлюднити оголошення про Конкурс на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області після її перевірки НАДС.

4. Конкурсній комісії провести Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби головного спеціаліста – юрисконсульта 17 лютого 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                                                 Ігор МІЛІНЧУК

 

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії  В головного спеціаліста – юрисконсульта  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з контролю якості лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області від 03.01.2019 № 1-ОД “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Наступна

Наказ Державної служби з контролю якості лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області від 10.03.2021 № 36-ОД “Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби”