Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 19.11.2019 № 32-к «Про оголошення конкурсу на зайняття посади категорії “Б”»

Опубліковано 21.11.2019 о 17:43

 

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

19.11.2019 м. Одеса № 32-к

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття посади категорії «Б»

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

 

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектору документообігу, інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.
  3. Головному спеціалісту з питань персоналу Ткаченко М.В. забезпечити оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  4. Провести Конкурс на вищезазначену посаду державної служби 28 листопада 2019 року.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. начальника служби                                                                        В.В. Ляшенко-Щербакова

 

Умови проведення конкурсу

на посаду завідувача сектору документообігу, інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області категорії «Б»

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 02.01.2020 № 01-к «Про оголошення конкурсу на зайняття посади категорії “В”»