Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 28.05.2021 № 26-к “Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби”

Опубліковано 28.05.2021 о 11:12

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

Про оголошення конкурсу

на зайняття посад державної служби

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття 2 посад державної служби категорії «В» з однаковими посадовими обов’язками та вимогами до професійних компетентностей: головних спеціалістів відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

  2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.

  3. Головному спеціалісту з питань персоналу ПИСАРЄВІЙ Анні забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби.

  4. Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади державної служби 09 червня 2021 року.

      5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. начальника служби                                              Юлія ОВЧАРЕНКО

 

Умови проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 30.04.2021 № 19-к “Про визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади”

Наступна

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади державної служби