Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 25.01.2022 № 07-к «Про оголошення конкурсу на заняття посади головного спеціаліста з питань персоналу категорії “В”»

Опубліковано 25.01.2022 о 11:38

Н А К А З

 

25.01.2022

 

           м. Одеса

 

07-к

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття посади державної служби категорії «В»

 

Відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 648) 

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – головний спеціаліст з питань персоналу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади, зазначеної у п. 1 цього наказу, що додаються.
  3. Оприлюднити інформацію про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник Служби                                                                                                                      Валерія ЛЯШЕНКО-ЩЕРБАКОВА

 

Наказ 07-к

Умови конкурсу

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 25.01.2022 № 06-к «Про оголошення конкурсу на заняття посади головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки категорії “В”»

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 09.02.2022 № 16-к «Про оголошення конкурсу на заняття посади головного спеціаліста - юристконсульта категорії “В”»