Наказ Держслужби від 29.10.2018 №22-К “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Опубліковано 30.10.2018 о 09:03

   УМОВИ (головний спеціаліст сектору

бухгалтерського обліку та економіки)

 

  ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 НАКАЗ

 

29 жовтня 2018 року                                                                м. Миколаїв                                                                                  № 22-К

 

Про оголошення конкурсу  на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до вимог статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VІІІ та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»

 

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.     
  2.  Наказ про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади розмістити на офіційному сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області після розміщення відповідного оголошення та умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади на офіційному веб-сайті Нацдержслужби.
  3.  Встановити строк подання документів для участі в конкурсі – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.
  4.  Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області відповідно до спеціальних вимог (додаються).  
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.                                                                                                                                                                                   

 

В.о. начальника служби                                                                                                                                                                                                           А.П. Ковальчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Наказ Держслужби від 09.09.2019 №29-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади"