Загальна інформація

Опубліковано 02.11.2023 о 17:36

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до підпункту 9 пункту 5 Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року №706, здійснює уповноважена (особа) з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважена особа).

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та/ або її територіальних органів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення.

На поштову адресу:

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, просп. Берестейський, 120А,
м. Київ, 03115;

через електронне звернення, яке розташоване сайті: https://www.dls.gov.ua;

на електронну адресу: anticor@dls.gov.ua

за телефоном: +380 (44) 422-55-02

Сектор запобігання та виявлення корупції  Держлікслужби здійснює прийом громадян щосереди
з 13.00 до 15.00.

Сектор надає методичну та консультаційну допомогу з питань дотримання антикорупційного законодавства та здійснює контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

 

На поштову адресу:

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській,
вул. Б. Хмельницького, 57 м. Івано-Франківськ, 76009;

на електронну адресу: dls.if@dls.gov.ua;

за телефоном: +380 (342) 56-07-36

Крім того, повідомлення про корупцію можна вкинути у «Антикорупційну скриньку» безпосередньо біля входу до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області, або передати на особистому прийомі.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статті 53 Закону України “Про запобігання корупції”. Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Щоб розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
  • текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України “Про запобігання корупції”, яка може бути перевірена;
  • прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

Інформація у повідомленні про факти порушення посадовими особами вимог Закону України “Про запобігання корупції” має містити одну або декілька з таких ознак:

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку