Проведення конкурсу 11 грудня 2019 року

Опубліковано 02.12.2019 о 14:58

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області (2 вакантні посади)

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області (1 вакантна посада)

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА

НАРКОТИКАМИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

02.12.2019

м. Київ

№ 147-К

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантних посад

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246

НАКАЗУЮ:

  1. ОГОЛОСИТИ конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області:

– головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та економіки (1 вакантна посада);

– головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (2 вакантні посади).

  1. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу Катерині Педченко забезпечити проведення конкурсу на зайняття посад державної служби відповідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (зі змінами).
  3. Провести конкурс кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби 11 грудня 2019 року.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. начальника                                                             Владислав ПЕТРОСОВ

Переглянути документ

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку