Про проект «КОМПЕНДІУМ»

Опубліковано 09.09.2019 о 13:11

 

Довідкове видання «КОМПЕНДІУМ» покликане полегшити пошук і вибір потрібного лікарського засобу з великого переліку препаратів, доступних в Україні. Для того щоб фахівці могли швидко відшукати необхідні відомості, використана прийнята в усьому світі практика систематизації інформаційних матеріалів підприємств-виробників, а також наведена узагальнена інформація про діючі речовини, що входять до складу лікарських засобів. Інформація щорічно оновлюється.

У виданні «КОМПЕНДІУМ» представлено опис лікарських засобів із зазначенням їх форм випуску, власників ліцензій, компаній-виробників, наведено міжнародні непатентовані наз­ви активних фармацевтичних інгредієнтів, рекомендовані або запропоновані ВООЗ, а також зазначено коди препаратів відповідно до АТС-класифікації останнього перегляду.

З огляду на прогрес інформаційних технологій, який відзначається в останні роки, для зручності користувачів довідкове видання «КОМПЕНДІУМ» є в електронній версії — «КОМПЕНДІУМ online» — www.compendium.ua.

На цьому сайті, крім інформації, доступної в друкованій версії, наведені середньозважені роздрібні ціни (у національній валюті) упаковок лікарських засобів, дієтичних добавок і медичних виробів, які пропонуються до реалізації в аптечних закладах України в щомісячному режимі за даними системи дослідження ринку «PharmXplorer»/«Фарм­стандарт» компанії «Proxima Research».

«Компендіум — лікарські препарати» — це довідник, який покликаний полегшити пошук і вибір необхідного препарату з великого переліку таких, доступних зараз в Україні. У цій книзі використана прийнята в усьому світі практика систематизації інформаційних матеріалів підприємств-виробників, а також наведена узагальнена інформація про діючі речовини, що входять до складу лікарських засобів. Інформація оновлюється щорічно.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Суд за «Корвалол» vol. 2: до справи долучено результати дослідження рівня обізнаності споживачів про торгову марку «Корвалол Corvalolum»

Наступна

Увага! Важлива інформація для тих, хто вирішив придбати вакцини через аптечну мережу!