16 липня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області проведено семінар для керівників та уповноважених представників аптечних закладів, які здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки

Опубліковано 16.07.2019 о 15:44

Семінар із суб’єктами господарювання, які здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, роздрібну торгівлю лікарських засобів на тему: «Застосування вимог законодавства щодо забезпечення якості лікарських засобів під час виробництва (виготовлення) в умовах аптеки».

План:
1. Вступне слово. Забезпечення необхідного рівня санітарно-протиепідемічного режиму аптечних закладів усіх форм власності згідно вимог наказу МОЗ України від 15.05.2016 №275 «Про затвердження Інструкції із санітарно-протиепідемічного режиму аптечних закладів». (Миронюк Анна Валеріївна, головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів).
2. Контроль та здійснення виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки згідно вимог наказу МОЗ України від 17.10.2012 №812 «Про затвердження Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках». (Миронюк Анна Валеріївна, головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів).
3. Забезпечення системи якості виготовлення та контрою якості лікарських засобів виготовлених в умовах аптеки згідно вимог настанов «Вимоги до виготовлення нестерильних лікарських засобів в умовах аптеки. СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015» та «Вимоги до виготовлення стерильних та асептичних лікарських засобів в умовах аптек. СТ-Н МОЗУ 42-4.6:2015», затверджених наказом МОЗ України від 01.07.2015 №398 «Про затвердження документів з питань виготовлення лікарських засобів в умовах аптек». (Антарьова Юлія Вікторівна, в.о. завідувача лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції).
4. Порядок погодження переліку внутрішньоаптечної заготовки, що виробляє (виготовляє) аптека відповідно до вимог СОП-04-06 Держлікслужби «Порядок погодження територіальними органами Держлікслужби переліку внутрішньо аптечної заговки, що виробляє (виготовляє) аптека». (Антарьова Юлія Вікторівна, в.о. завідувача лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції).

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Підсумки роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області за І півріччя 2019 року

Наступна

Інформація про семінари для уповноважених осіб та/або керівників лікувально – профілактичних закладів