Аптечні заклади, які розташовані в приміщенні або на території лікувально-профілактичного закладу, мають укласти договір про реімбурсацію

Опубліковано 29.12.2023 о 15:51

Кабінетом Міністрів України 22 грудня 2023 року прийнято постанову № 1362 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929 і від 27 лютого 2019 р. № 136». 

Проєкт даної постанови був розроблений Держлікслужбою і підтриманий МОЗ. Реалізація даної ініціативи зокрема дозволить пацієнтам лікувально-профілактичних закладів отримувати рецептурні лікарські засоби, в т.ч. в рамках програм реімбурсації, в аптечних закладах за місцем проходження лікування.

Згідно прийнятої постанови, у разі розміщення аптеки та/або аптечного пункту ліцензіата в приміщенні та/або на території лікувально-профілактичного закладу ліцензіат укладає договір про реімбурсацію відповідно до Порядку укладення, зміни та припинення договору про реімбурсацію та за формою, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 136 «Деякі питання щодо договорів про реімбурсацію».

Суб’єкти господарювання, аптеки та/або аптечні пункти яких розміщені у приміщенні та/або на території лікувально-профілактичного закладу, зобов’язані укласти договір з НСЗУ з метою забезпечення в таких аптечних закладах відпуску споживачам лікарських засобів та/або медичних виробів згідно з умовами укладеного договору.

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.12.2023 № 1362 набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з імпорту лікарських засобів у Дніпропетровській області

Наступна

До уваги хворих інсулінозалежним цукровим діабетом