Закон один для всіх! Комунальні підприємства не є виключенням!

Опубліковано 07.07.2020 о 15:03

Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області відвідана одна із аптек міста Одеси комунальної форми власності. Підставою для перевірки аптеки стала скарга громадянина щодо неналежної її роботи. Під час заходу неприємно вразили деякі погляди керівництва закладу, щодо виконання вимог законодавства, що в майбутньому може потягнути негативні наслідки для підприємства в цілому.

Нагадуємо про необхідність дотримуватись у своїй роботі вимог  Постанови КМУ від 30.11.2016 року №929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних
фармацевтичних інгредієнтів)», порушення якої можуть призвести до припинення або анулювання дії ліцензії.

Тим більше, комунальні підприємства – це приклад для інших, в тому числі чесною конкуренцією, прогресивним розвитком, професійними діями, а не розрахунками на можливі преференції.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області наголошує на те, що не зважаючи на форму власності, будь то юридична особа, фізична особа-підприємець або комунальне підприємство, закон один для всіх та відповідальність буде однакова, бо діяльність вищезазначених суб’єктів господарювання безпосередньо пов’язане із життям та здоров’ям населення!

Бажаємо здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

СТОП не ліцензованим «аптекам»!

Наступна

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 31 СЕРПНЯ!