Заходи з питань державного ринкового нагляду за 2018 рік

Опубліковано 08.01.2019 о 11:53

Відповідно до Плану здійснення ринкового нагляду Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області (далі – Служба) на 2018 рік, затвердженого наказом Служби від 22.12.2017 № 141, були заплановані  перевірки характеристик продукції на відповідність вимогам Технічних регламентів щодо медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro у 30 суб’єктів господарювання, (30 місця провадження діяльності). За звітний період здійснено 100% від запланованих перевірок. За результатами планових перевірок характеристик продукції складено 31 акт.  Відповідно до вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» було прийнято 6  Рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом обмеження надання продукції на ринку стосовно 10 найменувань медичних виробів. Після опрацювання повідомлень від суб’єктів господарювання про виконання Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів підготовлено 6 Рішень про скасування Рішення про вжиття обмежувальних корегувальних заходів.

До Держлікслужби направлено:

– інформація про виявлені порушення вимог Технічних регламентів під час здійснення планових заходів державного ринкового нагляду (6 повідомлень);

– інформація про суб’єктів господарювання, які на день перевірки не здійснювали діяльність у зв’язку із припиненням діяльності (анульована ліцензія) (6 повідомлень).

 

За результатами перевірок застосовано штрафних санкцій на загальну суму 2550 грн. Сплачено – 2550 грн.

Підстав для проведення позапланових перевірок не було.

За  звітний період повідомлення про нещасні випадки, що сталися внаслідок споживання (користування) медичними виробами, медичними виробами для діагностики in vitro та активними медичними виробами, які імплантують, до Служби не надходили. Скарг від громадян із вказаного питання також не було.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

26 грудня 2018 року відбудеться засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів

Наступна

Витяг з Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держлікслужби на 2019 рік по Сумській області