Навчальний семінар у виїзному форматі «Здоров’я і фармація у 21 столітті»

Опубліковано 03.04.2019 о 14:47

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика згідно наказу МОЗ України № 125-Адм від 04.12.2018 з метою підвищення рівня професійної підготовки провізорів і фармацевтів та забезпечення безперервного післядипломного навчання у 2019 році проводить цикл навчальних семінарів.

Навчальний семінар у виїзному форматі «Здоров’я і фармація у 21 столітті» згідно плану-графіка буде проведено за адресою: м. Одеса,  вул. Гагарінське плато, 5 Б, готель «Gagarin», Гранд хол, 4 поверх. Час проведення семінару: 12:00-17:00. Початок реєстрації учасників з 11:30.

Дата проведення навчального семінару буде повідомлена додатково.

Семінар розрахований на фармацевтів, провізорів, керівників фармацевтичних та аптечних організацій, співробітників аптек закладів охорони здоров’я, спеціалістів з реєстрації ліків. Участь у семінарі безкоштовна.

Організатори беруть на себе зобов’язання забезпечити безкоштовний проїзд до місця проведення семінару та назад для учасників з районів області по пред’явленню проїзних документів (квитків). З міста Херсон буде організовано трансфер у обидві сторони.

Після закінчення доповідей всі учасники, що прослухали лекційний матеріал, отримають сертифікати МОЗ України та НМАПО імені П. Л. Шупика 2 бали.

Надаємо контактний телефон і електронну адресу відповідального за проведення семінару: malysheva@zdr.kiev.ua, +380 (67) 320-41-03 (контактна особа – Наталія).

Просимо повідомлення про участь в семінарі терміново надати на електронну адресу: malysheva@zdr.kiev.ua 03.04.19.

 

програма семінару

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Урядова програма реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки»

Наступна

Нові вимоги щодо створення умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення