Щодо реімбурсації.

Опубліковано 14.12.2023 о 12:52

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) нагадує: згідно з чинним законодавством, договори про реімбурсацію укладаються на один рік. Однак НСЗУ очікує на постанову Уряду, яка дозволить укладати такі договори на середньостроковий період — терміном на 3 роки.

Тож до відповідних змін договори укладатимуться в межах одного року: до 31.12.2024 р., або інша дата закінчення строку дії договору впродовж 2024 р. Після ухвалення постанови НСЗУ укладатиме додаткові угоди з аптечними закладами про продовження строку дії договорів на 3 роки.

Оголошення про укладення договорів буде розміщене на сайті НСЗУ в розділі «Програма реімбурсації лікарських засобів і медвиробів / Оголошення». Про розміщення оголошення буде поінформовано додатково.

Заява про укладення договору подаватиметься шляхом заповнення відповідних полів через автоматизоване робоче місце в електронній медичній інформаційній системі. Окрім того, для укладення договору про реімбурсацію аптеці потрібно буде:

  • зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я та забезпечити реєстрацію в ній його уповноважених осіб, які будуть залучені до виконання договору, відповідно до вимог законодавства, та забезпечити отримання ними кваліфікованого електронного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги»;
  • забезпечити наявність комп’ютерного обладнання, програмного забезпечення, необхідного для роботи через систему, з підключенням до мережі Інтернет у кожній аптеці та аптечному пункті, де здійснюватиметься відпуск ліків за договором.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

До відома!

Наступна

Щодо терміну дії строкових ліцензій