Інформація для суб’єктів господарювання, які провадять діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки

Опубліковано 06.11.2019 о 15:21

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області нагадує, що відповідно до пунктів 7.6 та 7.7 Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках, затвердженими наказом МОЗ України від 17.10.2012 № 812 (далі – Наказ), контроль ін’єкційних та внутрішньовенних інфузійних лікарських засобів, води для ін’єкцій на відсутність бактеріальних ендотоксинів або пірогенів здійснюється вибірково один раз на місяць в атестованих лабораторіях. Контроль на стерильність ін’єкційних, внутрішньовенних інфузійних лікарських засобів, офтальмологічних та інших лікарських засобів, до яких ставляться вимоги щодо їх стерильності, здійснюється щомісяця вибірково в лабораторіях, атестованих згідно з установленим порядком. Враховуючи вищезазначене, доручаємо керівникам суб’єктів господарювання звернути увагу щодо неухильного дотримання вимог вищезгаданого наказу.
Додатково інформуємо, що Реєстр лабораторій, що мають свідоцтво про атестацію відповідно до Порядку проведення галузевої атестації лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ України від 14.01.2004 №10, оновлюється щокварталу на сайті Держлікслужби в розділі «Контроль якості ЛЗ»/«Атестовані лабораторії».

Офіційний лист

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація для суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність, пов'язану з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Наступна

Інформація для суб'єктів господарювання відповідно до вимог п. 159 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)