Інформація про результати здійснення ринкового нагляду Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області за 2019 рік.

Опубліковано 16.01.2020 о 15:13

На виконання ст.10, ст.11 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області надає інформацію про результати здійснення ринкового нагляду протягом 2019 року та вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів до продукції, яка не відповідає встановленим вимогам.

Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» (далі – Закон) протягом 2019 року проведено 27 планових перевірок характеристик продукції на відповідність вимогам Технічних регламентів щодо медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro (далі – Технічні регламенти).

У ході перевірок характеристик продукції виявлено факти невідповідності медичних виробів вимогам Технічних регламентів, в тому числі:

– відсутній знак відповідності Технічним регламентам;

– етикетка медичного виробу не містить інформації:

  • код партії чи серійний номер;
  • інформацію про будь-які спеціальні умови зберігання медичного виробу та/або використання;
  • строк, до якого гарантовано безпечне застосування медичного виробу із зазначенням року та місяця;
  • інформацію про будь-які спеціальні умови зберігання медичного виробу та/або використання;

– неналежне маркування упаковки медичного виробу в частині зазначення дати виробництва та строку, до якого гарантовано безпечне застосування медичного виробу.

За результатами здійснення ринкового нагляду Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області було вжито обмежувальні (корегувальні) заходи відповідно до вимог Закону, а саме, прийнято три рішення про вжиття  обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності та застосовано штрафні санкції на суму 2550,00 грн.

У зв’язку з вищезазначеним, звертаємо увагу усіх учасників ринку медичних виробів на необхідність неухильного дотримання вимог власної нормативної документації та вимог Технічних регламентів щодо медичних виробів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Графік прийому суб'єктів господарювання посадовими особами Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області на 2020 рік

Наступна

УВАГА! Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області продовжує працювати у зміненому режимі до 22 червня!