Прийнято участь у II етапі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту

Опубліковано 25.06.2026 о 11:00

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Наталія АНДРІЄНКО, як член екзаменаційної комісії, прийняла участь у II етапі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ОПП Фармація Фахового медико – фармацевтичного коледжу ПДМУ

Print button Версія для друку

Попередня

Прийнято участь в апаратній нараді Полтавської обласної військової адміністрації

Наступна

25 червня 2026 року проведено семінар на тему: «Робота уповноваженої особи з розпорядженнями Держлікслужби та інформування територіального органу Держлікслужби про виявлення неякісних, незареєстрованих, фальсифікованих та термін придатності яких минув лікарських засобів».