Що має робити фармацевтичний працівник, якщо у нього є підозра щодо фальсифікації препарату?

Опубліковано 30.06.2022 о 14:12

Алгоритм дій уповноважених осіб ліцензіатів господарської діяльності у разі виявлення ними лікарських засобів сумнівної якості залишається незмінним на час воєнного стану.

У разі виникнення сумніву щодо якості лікарських засобів під час огляду уповноважена особа відбирає зразки сумнівних лікарських засобів та направляє їх до територіального органу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) для проведення лабораторних досліджень якості лікарських засобів.

У разі виявлення зразків таких препаратів уповноважена особа ліцензіата має вживати заходів щодо вилучення їх з обігу шляхом поміщення в спеціально відведену, чітко визначену, промарковану карантинну зону (приміщення), окремо від іншої продукції, з позначенням «Карантин» із зазначенням причин вилучення з обігу та дати переміщення.

Порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі визначено наказом МОЗ України від 29.09.2014 р. № 677.

У разі виникнення питань щодо якості лікарських засобів та медичних виробів можна звертатися до територіальних органів Держлікслужби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

ПФУ повідомляє, як подати відомості про трудову діяльність для створення електронної трудової книжки

Наступна

Уряд готується до відновлення та реконструкції країни