Для Суб’єктів Господарювання

25 червня 2026 року проведено семінар на тему: «Робота уповноваженої особи з розпорядженнями Держлікслужби та інформування територіального органу Держлікслужби про виявлення неякісних, незареєстрованих, фальсифікованих та термін придатності яких минув лікарських засобів».