Щодо спрощення ліцензування та обов’язкового дотримання Ліцензійних умов

Опубліковано 22.04.2022 о 10:39

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 р. № 314, яка набула чинності  19 березня 2022 року, спрощено ведення ліцензування господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), виробництва лікарських засобів (для суб’єктів господарювання, які мають чинну ліцензію на виробництво лікарських засобів) у період дії воєнного стану.

Постанова визначає, що вказана вище діяльність може провадитися без отримання відповідних ліцензій/дозволів. Єдиною вимогою є подання декларації до Міністерства економіки України.   

Протягом одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану суб’єкти господарювання, які набули право на провадження господарської діяльності на підставі декларації, зобов’язані звернутися за отриманням ліцензії або дозволу до відповідного державного органу.

  Наголошуємо, що провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами на підставі декларації  можливе лише за умови дотримання вимог законодавства, зокрема  Закону України «Про лікарські засоби», Ліцензійних умов та вичерпного переліку вимог до провадження зазначеного виду господарської діяльності.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо заборони реалізації через аптечні заклади лікарських засобів, які ввезені на територію України як гуманітарна допомога

Наступна

Керівникам суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Кіровоградської області