Інформаційне повідомлення № 104, 2018 року

Опубліковано 28.09.2018 о 11:14

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 104

  до відома керівників суб`єктів господарювання  та лікувально-профілактичних закладів,   які займаються реалізацією (торгівлею),   зберіганням та застосуванням лікарських засобів!

  Направляємо на вашу адресу офіційні розпорядження та листи Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо заходів, які необхідно вжити в встановлений термін для вилучення з обігу ліків, які не відповідають встановленим стандартам.

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 28.09.2018 № 8464-/4.0/17-18

 

На підставі надходження термінового повідомлення від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області від 21.09.2018 № 11 щодо встановлення факту невідповідності вимогам методів контролю якості до реєстраційного посвідчення № UA/7433/01/01 лікарського засобу  НЕЙРОВІТАН®, таблетки, вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці, серії 4911, виробництва “Хікма Фармасьютикалз Ко. Лтд.”, Йорданiя, за показником “Кількісне визначення – УФ-спектрофотометрія – Піридоксину (у формі гідрохлориду)” (завищений), “Кількісне визначення – УФ-спектрофотометрія – Ціанокобаламіну” (завищений) та у відповідності до Конституції України, статей 15, 22, 55 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, статті 15 Закону України “Про лікарські засоби”, Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 647, пункту 3.1.1. Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ України від 22.11.2011 за № 809, Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі, затвердженого наказом МОЗ України від 29.09.2014 № 677:

ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЯЮ реалізацію та застосування лікарського засобу  НЕЙРОВІТАН®, таблетки, вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці, серії 4911, виробництва “Хікма Фармасьютикалз Ко. Лтд.”, Йорданiя, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність лікарського засобу  НЕЙРОВІТАН®, таблетки, вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці, серії 4911, виробництва “Хікма Фармасьютикалз Ко. Лтд.”, Йорданiя.

При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом вміщення в карантин.

Суб’єкту господарювання, при виявленні вказаного лікарського засобу, повідомити територіальний орган Держлікслужби України за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання даного розпорядження. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в даному розпорядженні.

Контроль за виконанням даного розпорядження здійснюють територіальні органи Держлікслужби за місцем розташування.

Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Копії даного розпорядження направлені:

  • МОЗ України;
  • ДП “Державний експертний центр МОЗ України”;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Мегаком”, Україна.

 

В.о. Голови

Р.М. Ісаєнко

 

 

Відповідь на дане повідомлення (обов`язково в письмовій формі) надати до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області (61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25) або по е-mail: info@diklz.kharkov.ua

 

В.о. начальника служби                                                                                Л.М. Подорожна

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Інформаційне повідомлення № 105, 2018 року