Голова Держлікслужби обговорила питання обміну результатами інспектувань виробництва лікарських засобів з представниками фармацевтичного інспекторату Республіки Білорусь

Опубліковано 03.02.2017 о 00:00

1 лютого 2017 року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Держлікслужби) Наталя Гудзь та начальник управління інспектування виробництв Наталя Тахтаулова зустрілися з представниками республіканського унітарного підприємства «Центр экспертиз и испытаний в здравоохранении» Республіки Білорусь.

Інспекційну групу білоруських гостей представляли головний спеціаліст управління належних фармацевтичних практик Ольга Сколубович та провізор-аналітик Республіканської контрольно-аналітичної лабораторії Анна Новик.

В дружній та теплій атмосфері сторони обговорили роботу регуляторних органів, зокрема, питання обміну результатами інспектувань виробництва лікарських засобів та інші важливі аспекти співробітництва.

Білоруська сторона приїхала в нашу країну на інспектування українського виробництва ТОВ «Фармекс-Груп».

Згодом начальник управління інспектування виробництв Наталя Тахтаулова взяла участь в інспекції в якості спостерігача.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба звернулася до керівників держави

Наступна

Наталя Гудзь: "Рівні умови для усіх суб'єктів господарювання та суворе дотримання затверджених стандартів якості в Україні"