Кабінет Міністрів України скасував щорічні спеціальні дозволи на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів з неї

Опубліковано 27.07.2018 о 00:00

 

26.07.2018

 

Кабінет міністрів України скасував необхідність щорічного отримання суб’єктами господарської діяльності спеціального дозволу на реалізацію за межами України компонентів донорської крові, а також препаратів з крові та її компонентів.

Відповідне рішення про встановлення безстрокової дії спеціального дозволу було прийнято на засіданні уряду в середу. Відповідно до даної норми із спеціального дозволу також виключено щорічне визначення обсягів реалізації компонентів донорської крові, а також препаратів з неї та її компонентів.

Як зазначено в пояснювальній записці до проекту постанови, прийнятої урядом, щорічний спеціальний дозвіл ускладнював перспективне планування виробничої діяльності закладів служби крові та інших суб’єктів господарювання, завдавало їм шкоду, а також призводило до зниження експортного потенціалу України.

Крім того, діючий раніше порядок реалізації за межами України компонентів донорської крові, препаратів з неї та її компонентів, ускладнював оперативне реагування на зміни у потребах населення в компонентах донорської крові та препаратів з неї.

Відповідно до прийнятого рішення, інформація про надання спеціальних дозволів повинна розміщуватись на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

За інформацією: Інтерфакс.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

FDA попереджає про підроблені попереджувальні листи

Наступна

Інформація Держлікслужби щодо лікарських засобів, які виготовлялись з використанням субстанції ВАЛСАРТАН, виробництва (Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co., Ltd)