Наталія Гудзь зустрілась з італійськими колегами

Опубліковано 16.05.2018 о 00:00

 

 

У рамках візиту до Італії Голова Держлікслужби Наталія Гудзь 11 травня 2018 р. провела робочу зустріч з генеральним директором Італійської агенції з лікарських засобів (The Italian Medicines Agency, AIFA) проф. Маріо Меладзіні (Mario Melazzini). У зустрічі також взяли участь дипломатичний радник Міністерства охорони здоров’я Італії Луіджі Феррарі (Luigi Ferrari), керівник департаменту міжнародних відносин AIFA Гібріелла Конті (Gabriella Conti) та керівник департаменту інспектувань і сертифікації Доменіко ді Жоржіо (Domenico Di Giorgio).

Відбувся обмін думками з питань подальшого розвитку співробітництва між національними регуляторними органами. Наталя Гудзь відзначила, що відносини Держлікслужби та AIFA мають тривалу історію двосторонньої співпраці, а це — і навчання, і обмін інформацією, і участь у міжнародних організаціях та проектах. А одним з важливих напрямків роботи є співпраця у реалізації положень Конвенції про протидію фальсифікації медичної продукції і аналогічних злочинів (The Medicrime Convention Combating counterfeiting of medical products and similar crimes — MEDICRIME).

Доменіко ді Жоржіо розповів про досвід AIFA у координації та втіленні європейського проекту Fakeshare, спрямованого на створення та впровадження спільної платформи для обміну інформацією на європейському рівні про незаконне розповсюдження ліків через канали інтернет-торгівлі. З метою втілення стратегії профілактики та боротьби з використанням інтернету як засобу розповсюдження підроблених ліків та, загалом, для протидії злочинам у фармацевтичній сфері, учасниками проекту Fakeshare була розроблена веб-платформа fakehare.eu та запропоновані інструменти цифрового співробітництва. Для зареєстрованих користувачів вказаного інтернет-ресурсу доступні понад 2000 документів, що стосуються випадків крадіжок та фальсифікації лікарських засобів, аналітичні результати щодо підозрюваних зразків, наукові статті та спеціальні огляди тематичних досліджень, що представляють професійний інтерес.

За результатами робочої зустрічі було досягнуто домовленості про пожвавлення співпраці у сфері боротьби з фальсифікованою та контрафактною продукцією.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Голова Держлікслужби взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі

Наступна

Вітання Голови Держлікслужби до Всесвітнього дня вишиванки