Представники Держлікслужби взяли участь у семінарі з питань відомчого та державного контролю при ввезенні ліків в Україну

Опубліковано 17.07.2018 о 13:19

13 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: «Особливості здійснення відомчого та державного контролю при ввезенні лікарських засобів в Україну», організований Державним підприємством «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: уповноважені особи суб’єктів господарської діяльності (як виробників так і імпортерів), науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.

На семінарі до слова були запрошені представники Держліксужби, а саме: в.о. начальника Держлікслужби у м. Києві Роман Чуб, заступник начальника відділу сертифікації виробництва лікарських засобів Держлікслужби Тетяна Лупиніс та завідувач сектору управління  якістю та внутрішнього аудиту Держлікслужби Яна Закревська.

Представники регуляторного органу у своїх виступах розкрили питання організації та здійснення відомчого контролю уповноважених осіб суб’єктів господарювання, їх юридичного статусу, повноважень та меж відповідальності, розповіли про вимоги ліцензійних умов щодо імпорту ліків тощо. Особлива увага, також, була приділена аспекту якісної підготовки суб’єктами господарської діяльності необхідних документів для проходження державного контролю при ввезенні лікарських засобів на територію України, адже, як зазначив в.о. начальника Держлікслужби у м. Києві Роман Чуб, коректно і правильно сформований пакет супровідних документів значно пришвидшує їх опрацювання державним регулятором.

Окрім цього, були висвітлені питання особливостей підтвердження умов виробництва лікарських засобів вимогам Належної виробничої практики (GMP), специфіки формування пакетів документів для проходження процедури підтвердження відповідності, кінцевою метою чого є реєстрація та введення в обіг лікарських засобів на території України.

На завершення дискусії учасники заходу висловили вдячність за професійний обмін думками та забезпечення державним регулятором повної та належної інформованості фармацевтичної спільноти України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Представники Держлікслужби взяли участь у науково-практичному семінарі в рамках Міжнародного форуму "Менеджмент в охороні здоров'я"

Наступна

Прорив у діагностуванні раку простати